Carl Fredrik Kiörboe, oljemålning

519402

CARL FREDRIK KIÖRBOE (1799-1876): Hästar i idyllisk stallmiljö, monogramsignerad och daterad C.F.K.54, olja på duk, 30 x 37 cm.

smärre krackelyrer

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (21 bud)
3857201
12 000
3857193
11 000
3857187
10 000
3857183
9 800
3857178
9 200

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.