Jenny Nyström akvarell

519239

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Flicka jagande fjäril, signerad Jenny Nyström, akvarell på papper, 32,5 x 18 cm

Ändringar/tillägg
Visning Collection: Art & Antiques, 5-10 mars, Nybrogatan 32

Konst, Äldre måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Jenny Nyström akvarell

Budhistorik (32 bud)
3880346
20 000
3880352
19 500
3880346
19 000
3880349
18 500
3880346
18 000

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.