Nicolas Poussin, hans efterföljare, olja

518758

NICOLAS POUSSIN, hans efterföljare (1700-tal): Pastoralt landskap, olja på duk, 71x124 cm

Old Master-special

Dubblerad, skador, retuscher

Konst, Äldre måleri, Tema

Budhistorik (11 bud)
3857384
16 000
3857383
15 500
3857335
15 000
3857368
14 500
3857335
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 544 EUR, 1 754 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.