Oidentifierad konstnär, bär signatur, olja

518689

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Stilleben med kvitten, bär signatur Berli**, olja på duk, 24x34,5 cm

krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Budhistorik (2 bud)

3850250
3838580

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.