Holländsk skola, omkring 1800, olja

518687

HOLLÄNDSK SKOLA (omkring 1800): Landskap i månsken, olja på pannå, 44x60 cm, oramad

Old Master-special

skador

Konst, Äldre måleri, Tema

Monter 32

Budhistorik (8 bud)
3857455
3 200
3857451
3857176
2 800
3857173
2 600
3848562
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.