Oidentifierad konstnär 1600-tal

517682

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1600-tal): Spansk skola, del av en ursprungligen större komposition, olja på duk, dubblerad, ca 58 x 43 cm

Old Master-special

Beskuren, retuscher, färgbortfall och krackelyr

Konst, Äldre måleri, Tema

Fack 5

Budhistorik (8 bud)
3842186
1 900
3842185
1 800
3839442
1 600
3839441
3839440
1 400

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.