Romersk skola, i kretsen av Michele Rocca,1700-tal

517245

ROMERSK SKOLA, i kretsen av Michele Rocca (1700-tal): Apollon och Daphne, olja på duk, 65x48,5 cm

Old Master-special

Dubblerad, färgbortfall, krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Tema

Budhistorik (38 bud)
3857302
36 000
3857297
35 000
3857286
34 000
3857283
33 000
3857279
32 000

Slutpris SEK:
36 000
3 625 EUR, 4 118 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.