Hermès damarmbandsur Heure H stål 2000-tal

515643

HERMÈS, damarmbandsur, Heure H, stål, 2000-tal, quartz, safiglas, refnr: HH1.210, serienr: 2492906, storlek 21x21 mm, originalarmband i läder, originalsölja, box, originalceritfikat samt manual medföljer
Skador: Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen.

Fashion, Väskor, accessoarer, Klockor/Ur, Damklockor

Budhistorik (16 bud)
3916543
7 400
3915273
7 200
3913993
7 000
3913074
6 800
3904417
6 000

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.