efter Jusepe de Ribera, Saint Francis of Paola

515629

JUSEPE DE RIBERA, efter (1700-tal): föreställande Franciskus av Paola, Kalabrien, Italien (1416-1507), olja på duk, 84x63,5 cm.

Old Master-special

Dubblerad

Konst, Äldre måleri, Tema

Rum 1

Budhistorik (3 bud)

3838792
3838267
3838266
500

Slutpris SEK:
310 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.