Francesco Graziani, Andjakt & Vilande soldater

511670

FRANCESCO GRAZIANI (verksam i Neapel under 1600-talet): Andjakt resp. Vilande soldater, olja på duk, vardera 31,5x49,5 cm.
(2)

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Old Master-special

Dubblerade, krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Tema

Budhistorik (9 bud)
3857229
10 500
3857226
10 000
3856177
9 800
3853611
3845449
2 800

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.