Flamländsk skola, Pastoralt landskap

511561

FLAMLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Pastoralt landskap, olja på duk, 31,5x29,5 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

HISTORIK
Tidigare tillskriven Michiel Carré

Old Master-special

Dubblerad

Konst, Äldre måleri, Tema

Rum 1

Budhistorik (9 bud)
3846090
10 500
3856625
10 000
3846090
8 000
3842144
3842143
2 600

Slutpris SEK:
10 500
1 026 EUR, 1 200 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.