Moretti skulptur Karl XII

523850

ALESSANDRO MORETTI (1870-1953): Skulptur, porträtt av Karl XII, signerad och daterad A. Moretti 1942, lergods, höjd ca 32 cm

Konst, Skulpturer

Monter 12

Moretti skulptur Karl XII

Budhistorik (17 bud)
3853578
3853500
1 400
3852960
1 300
3852616
3852614

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.