Karl Mårtens färglitografi

523844

KARL MÅRTENS (född 1956): Sädesärla, sigillstämplad, signerad Karl Mårtens, 85/195, bladstorlek ca 21x21 cm

Fack 19

Karl Mårtens färglitografi

Budhistorik (28 bud)
3848801
3850579
3848801
3850574
1 900
3848801
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.