Bord 1800-tal allmoge

523831

BORD, 1800-tal, allmoge, bordsunderrede med förvaring, bemålat, höjd 77, 163x92,5 cm

Bordsskiva med slitage, sprickor

Möbler, Matbord, Allmoge

Rum 17

Bord 1800-tal allmoge

Budhistorik (5 bud)
3852680
700
3852679
500
3852678
450
3851934
3847662

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.