Céline axelbandsväska

523782

CÉLINE, Paris, axelbandsväska, vinrött skinn, märkt Celine Paris samt Made in Italy, höjd ca 25, 26x13 cm, dustbag medföljer

Bruksslitage, smärre ytskador

Fashion

Céline axelbandsväska

Budhistorik (9 bud)
3850832
1 400
3849375
1 300
3847287
3839237
3839236

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.