Sideboard IKEA

523697

SIDEBOARD, 1960-tal, IKEA, modell Korsör, fanér i teak, höjd ca 77, 183x42 cm

Slitage, mindre reor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 1

Sideboard IKEA

Budhistorik (24 bud)
3854888
4 800
3854895
4 600
3854888
4 400
3854891
4 200
3854888
3 600

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.