Fotogenlanterna

523688

LANTERNA, 1900-talets andra hälft, mässing/koppar, för fotogen, höjd 40 cm

Slitage

Belysning, Taklampor, Nautica/Technica

Rum 7

Fotogenlanterna

Budhistorik (11 bud)
3854481
700
3853941
650
3843584
600
3853938
600
3843584
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.