Broderi siden 1800-tal

523683

BRODERI, på siden, 1800-talets första hälft, Empire, delvis bemålad, motiv av figurscen, ca 42x48 cm

Skador, lagningar, revor

Diverse, Hem, Mattor/Textilier

Fack 28

Broderi siden 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

3852653
2018-02-28 01:11:04

2018-02-28 kl 20:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.