Petter Thoen

523649

PETTER THOEN (född 1943), "Maybe...", signerad och numrerad P Thoen 21/30, digital print, bladstorlek ca 49,5 x 50 cm

Fack 16

Petter Thoen

Budhistorik (21 bud)
3855235
3855390
3855235
1 900
3855371
1 800
3855235
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.