Anders Udd

523636

ANDERS UDD (född 1958): Blommig fåtölj, signerad och numrerad Anders Udd, 2/50, digital print, bildmått 38x34,5 cm

Konst, Grafik, Fotografi

Fack 4

Anders Udd

Budhistorik (5 bud)
3849398
500
3854335
450
3849398
3847162
3835446

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.