Byrå rokokostil

523617

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets första hälft, fanerad med olika träslag, handtag nyckelskyltar och beslag i brons, skiva i sten, höjd 81, 100x50 cm

Ytmärken samt smärre fanérbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå rokokostil

Budhistorik (35 bud)
3855732
3 800
3855742
3 600
3855732
3 400
3855734
3 400
3855732
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.