Biblioteksstege

523580

BIBLIOTEKSSTEGE, fanerad i körsbär, 1900-talets slut, detaljer i mässing, parställda steg, höjd ca 95, bredd 41 cm

Smärre repor, slitage

Diverse

Rum 13

Biblioteksstege

Budhistorik (9 bud)
3853807
2 600
3853585
2 400
3852946
3845858
3845858
1 700

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.