Ljusstakar 1800-talets början fransk empire

523565

LJUSSTAKAR, 1800-talets början, fransk empire, brännförgylld brons, lösa ljusmanchetter, cisilerad och graverad dekor, höjd 26,5 cm

Fotringar borrade för el

Diverse, Hem, Belysning, Metall, Metall

Budhistorik (4 bud)

3853422
5 000
3848195
4 800
3836581
4 600
3834142
4 400

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.