Jan Håfström färglitografi

523564

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2009, numrerad, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Jan Håfström färglitografi

Budhistorik (10 bud)
3853526
3853117
1 600
3851804
3851058
1 400
3851007
1 300

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.