Inge Schiöler

523558

INGE SCHIÖLER (1908-1971): (4), Motiv från Koster samt Kvinna i huckle, provtryck, i stämpelsignerad samt signerad och numrerad, färgserigrafier, varierande mått

Oramade, veck

Rum 9, Vagga 1

Inge Schiöler

Budhistorik (25 bud)
3854886
3854847
3854781
1 900
3854451
1 800
3854780
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.