Yrjö Edelmann Royal parcel

523531

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Royal parcel", signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 44x60 cm

Rum 9, Vagga 1

Yrjö Edelmann Royal parcel

Budhistorik (15 bud)
3855676
950
3851136
900
3855675
900
3851136
850
3855667

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.