Vas Frank Larsen

523519

FRANK LARSEN, vas, 1900-talets senare del, glaserat stengods,signerad undertill, höjd ca 53 cm

Keramik/Porslin

Monter 15

Vas  Frank Larsen

Budhistorik (2 bud)

3853394
3852683

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.