Ulf Trotzig Curt Asker

523440

ULF TROTZIG (1925- 2013): (2) Fåglar, signerade, ea, torrnål, bildmått ca 13,5x12 cm vardera samt CURT ASKER (1930-2015), (3) Kompositioner, signerade Curt Asker och numrerade, etsningar, varierande mått

Oramade, gulnader

Rum 9, Vagga 1

Ulf Trotzig Curt Asker

Budhistorik

2018-02-28 kl 12:28
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.