Ulrica Hydman Vallien

523370

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad, HC, färglitografi, bladmått ca 65x48 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Ulrica Hydman Vallien

Budhistorik (7 bud)
3853626
600
3853635
550
3853626
500
3853062
450
3852726

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.