Jockum Nordström färglitografi

523366

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad Jockum, 173/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm

Oramad

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (6 bud)
3855525
5 200
3851353
5 000
3835558
4 200
3834982
3834567

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.