G J Hofgren blandteknik

523346

G J HOFGREN (1800-tal): Lanskapsmotiv med by, signerad G J Hofgren 1855, blandteknik, 23x35 cm

Krackeleringar samt färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 5

G J Hofgren blandteknik

Budhistorik (3 bud)

3831524
3844250
3831524

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.