Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

523335

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition med pistol, signerad CFR, XXVIII/L, färglitografi, bladmått ca 54x73 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (20 bud)
3855236
3855213
1 400
3855208
1 300
3855204
3855200

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.