Birger Simonsson oljemålning

523331

BIRGER SIMONSSON (1883-1938): Landskapsmotiv, olja på duk, monogramsignerad BS, 27x35 cm

Rum 6

Birger Simonsson oljemålning

Budhistorik (27 bud)
3851018
2 400
3851003
3847471
3850998
3847471
1 700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.