Huntingtable 1900-tal

523288

SOFFBORD, England, 1900-talets andra hälft, s.k. Huntingtable, mahogny, höjd ca 54, 120x46, total bredd 90

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Huntingtable 1900-tal

Budhistorik (9 bud)
3851883
650
3850959
600
3848529
550
3847485
500
3840680
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.