Oljemålning stilleben

523263

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fruktstillbeben, signerad G: Ewertz ?, olja på duk, ca 80x100 cm

Fack 6

Oljemålning stilleben

Budhistorik (5 bud)
3853236
3849774
3845206
500
3842696
450
3839744

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.