Edvin Ollers vaser och fat

523222

EDVIN OLLERS, vaser, 2 st, fat, 2 st, Elme, gjuten, reliefdekor, delvis färgad glasmassa, höjd ca 12-16,5 cm

Bruksslitage och repor

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 9

Edvin Ollers vaser och fat

Budhistorik (1 bud)

3851569
2018-02-27 19:39:08
500

2018-02-27 kl 21:14
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.