Bertil Vallien skulptur

523220

SKULPTUR, Bertil Vallien, "Headman", signerad B.Vallien, numrerad 7174006, begränsad upplaga 1 av 200 st, glassfär med ansikte på marmorsockel, Kosta Boda, höjd ca 20 cm, sockel 18x18cm

Smärre stötskada i glaset

Konst, Skulpturer, Glas, Konstglas, Design

Monter 4

Bertil Vallien skulptur

Budhistorik (5 bud)
3840479
3 600
3835375
3 400
3835373
2 600
3835372
2 400
3831089

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.