Oidentifierad konstnär oljemålning

523219

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, olja på duk monterad på pannå, motiv med byggnader och kanal, signerad Wigström, 34,5x29,5 cm

Duk något bucklig

Budhistorik (9 bud)
3852059
1 300
3851896
3851757
3849483
3836677
700

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.