Bela oljemålning

523216

BELA (1940-1968): Komposition med fåglar, signerad BELA, olja på duk, 65x49 cm

Färgbortall

Tavelvagn 1

Bela oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3851817
2 600
3848828
2 400
3848828
3851816
3848828
1 800

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.