Månbord

523182

MÅNBORD, 2-delat, 1900-talets början, fanér i valnöt, svarvade ben, hjultrissor, diameter ca 115, höjd ca 75 cm

Slitage,märken, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Månbord

Budhistorik (3 bud)

3851976
3851053
3842296

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.