Karmstolar

523176

KARMSTOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, windsormodell, betsad bok, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, märken

Möbler, Stolar

Rum 22

Karmstolar

Budhistorik (14 bud)
3851968
3851991
1 400
3851968
1 300
3851741
3851741

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.