Charles Sjöholm oljemålning

523119

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Kvinna, signerad, olja på duk, ca 81x60 cm

Rum 22

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3851927
6 200
3851919
6 000
3851922
5 800
3851919
5 600
3851914
5 400

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.