Alexandre Fassianos

523045

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): ''Le Fumeur'', signerad A Fassianos, färglitografi, 86/99, bildmått ca 79x59 cm

Tavelvagn 2

Alexandre Fassianos

Budhistorik (9 bud)
3847428
3847427
1 900
3839954
1 800
3839926
1 700
3839905

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.