Slagbord 17/1800-tal

523044

SLAGBORD, 1800-tal, allmoge, furu, höjd ca 73, 46x88, vardera slag ca 55 cm

Bruks- och ålderrelaterat slitage, mindre skada

Möbler, Matbord

Rum 20

Slagbord 17/1800-tal

Budhistorik (15 bud)
3851750
3851742
2 800
3851406
2 600
3851736
2 400
3851406

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.