Allmoge bänk

523043

BÄNK, 1800-tal, allmoge, furu, höjd ca 45, 275x21 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Möbler, Övriga möbler

Rum 17

Allmoge bänk

Budhistorik (17 bud)
3850529
3 200
3848670
3848670
2 600
3847913
2 400
3845568

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.