Dekorelement

523027

DEKORELEMENT, 1800-tal, från kakelugn, glaserade dekor i relief efter Bertel Thorvaldsens "Natten",

Smärre glasyrskador

Diverse, Keramik/Porslin

Rum 7

Dekorelement

Budhistorik (32 bud)
3851724
3851718
2 800
3851703
2 600
3851715
2 400
3851703

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.