Strösked

523025

STRÖSKED, silver, stämplad Hans Lundgren, daterad 1769, venussymbol graverad undertill, längd ca 20 cm, vikt 94 g

Smärre beläggningar

Silver

Monter 5

Strösked

Budhistorik (8 bud)
3851717
1 600
3832148
3851716
3832148
1 400
3850188
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.