Golvlampa

522992

GOLVLAMPA, 1900-tal, stomme och fot i gulmetall, svängd arm, skärm i textil, höjd ca 145 cm

Bruksslitage, smärre fläckar på skärmen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion

Belysning, Golvlampor

Hylla 5

Golvlampa

Budhistorik (13 bud)
3849500
2 800
3848171
2 600
3848171
2 400
3848163
3848168

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.