Benno Artz

522988

BENNO ARZT (född 1941): "Black birds", signerad och daterad Benno Artz 2013, akryl på duk, ca 150x120 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Benno Artz

Budhistorik (6 bud)
3850326
1 800
3846397
1 700
3846151
1 600
3845234
3833125

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.