Berndt Wennström

522971

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Möte - Stockholm, signerad B.Wennström, olja på duk, ca 89x116 cm

Berndt Wennström

Budhistorik (25 bud)
3851507
15 500
3851535
15 000
3851507
14 500
3851504
14 000
3851501
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 485 EUR, 1 744 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.